Przejdź do treści

Montaż i wymiana umywalek, kabin prysznicowych

naprawy – awarie – usterki – instalacje

+48 533 223 858

Szukasz wykwalifikowanego hydraulika z Warszawy, który zajmie się dla Ciebie profesjonalnym montażem lub wymianą wanny, kabiny prysznicowej, umywalki czy muszli klozetowej? Trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce. Nasza firma od lat świadczy kompleksowe usługi hydrauliczne dla klientów ze stolicy i jej najbliższych okolic, oferując nie tylko pomoc doraźną w wypadku awarii, ale i zajmując się właśnie montażem oraz wymianą wspomnianych elementów wyposażenia łazienki. 

Fachowy montaż lub wymiana wanny czy kabiny prysznicowej w Warszawie

Naszą firmę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży hydraulicznej, którzy mają za sobą setki udanych montażów wanien, kabin prysznicowych czy urządzeń sanitarnych innego rodzaju dla klientów z Warszawy i okolic. W tym zakresie, podobnie, jak w przypadku innych usług dostępnych w naszej ofercie współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i osobami zarządzającymi obiektami użyteczności publicznej – np. szkołach, basenach czy innych obiektach sportowych. Gwarantujemy wykonanie każdego zadania z największą precyzją i dbałością o detale, niezależnie od tego, czy potrzebna jest wymiana wanny, montaż nowej kabiny prysznicowej czy chociażby naprawa starej. 

Z naszą firmą przeprowadzenie remontu łazienki lub wykonanie nowej instalacji sanitarnej w świeżo powstałym miejscu staje się banalnie proste. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz elastyczne terminy realizacji, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Planujesz montaż wanny w Warszawie w swoim nowym mieszkaniu? A może konieczna jest wymiana kabiny prysznicowej na nową? Zadzwoń do nas i zostaw to w rękach fachowca. Przy okazji polecamy również inne usługi dostępne w ramach naszej oferty: prace remontowe, udrażnianie rur, odpowietrzanie kaloryferów.


Kontakt

Pomoc hydrauliczna – awarie – usterki – instalacje.

Szybki dojazd w obrębie Warszawy i okolic.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Serdecznie zapraszamy!

Radiówek 26/1, 05-462 Wiązowna
info@hydrousterki.pl
Tel.: +48 533 223 858

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa